Vijesti iz škole

Previous Next

Uspjesi naših atletičara

Gradski stadion "Tušanj" u Tuzli je, dana 8.6.2023.(četvrtak), bio poprište najboljih atletičara u konkurenciji srednjoškolskog uzrasta sa područja Tuzlanskog kantona.

U sjajnim uslovima, na impresivnoj tartan stazi pomenutog stadiona, naša divna učenica Emela Mosorović osvojila je 1. mjesto u utrci na 100 metara, ostvarivši plasman na federalno takmičenje.

Vrijedi istaći još dva pobjednička postolja koje su ostvarili predstavnici naše škole a to su: Amra Bećirović, 3.mjesto (skok u dalj) i ženska štafeta 4x100m (Emela Mosorović,Amra Bećirović,Adna Ibrahimović i Nejra Karić), 3.mjesto. Sjajni rezultati su još i naših muških predstavnika: Enis Imamović, 4.mjesto(100m), Ajdin Salibašić 5.mjesto (skok u dalj) i Dino Smajlović 6.mjesto (bacanje kugle).

U dobrom raspoloženju, srdačni pozdravi od sjajne ekipe atletskog tima naše škole.


Print   Email